Hlavná stránka    |     Svetová architektúra    |     Portfólio    |     Fotky    |     Elektro & Počítače    |     Ja

>> Hlavná stránka <<


hľadaj cez googla na tejto stránke

Navigácia:


Práve sa nachádzate na:
>> Hlavnej stránke


How to die in the Wild:Nový seriál z mojej dielne


Legenda:


Svetová architektúra:

V tejto záložke sa nachádzajú diela stavebné diela ktoré šokovali celý svet a nezaslúžia si byť zabudnuté. Preto som si vyčlenil na mojej stránke aj časť v ktorej budem postupne pridávať architektonické aj stavebné skvosty ale aj ich opak.

Portfólio:

Prezentácia mojej tvorby v projekcií.

Fotky:

Fotografie, ktoré sa mi podarili nafotiť a nehanbím sa ich prezentovať.

Elektro & počítače:

Všetko čo súvisí s počítačmi, moja tvorba- zosilňovače, reproduktory, recenzie počítačov, súčiastok, programy, hry, návody a iné veci súvisiace s elektronickou dobou.

Ja

Kontakt na mňa a niečo o mne.

Zaujímavé odkazy:


Stránka venovaná svetu Half life2 a hlavne novo vznikajúcemu módu Dangerous World:

Dangerous World

Stránka jedného dobrého človeka, ktorý mi daroval doménu- opäť o svete Half-life 2:

Modtut


Poďakovanie:


    Poďakovanie patrí všetkým, ktorý mi pomohli s touto stránkou, je to hlavne môj brat, ktorý sa na internete prezentuje nickom: Tiim Ďalej je to ďalší človek, ktorý ma v pár veciach usmernil Mek.
    Za najväčšiu vďaku v oblasti elektroniky, zosilňovačov a reproduktorov patrí Martinekk.
    Ešte je veľa ľudí čo mi pomohli, a som im za ich rady vďačný, ale nebudem ich tu všetkých vymenovávať. Ak ale chcete aby som Vás vymenoval - sťažujte sa v sekcií Ja ;-).

Vitajte na mojej stránke, postupne tu budem dávať veci, ktoré uznám za vhodné, napríklad sa tu objavia návody, ktoré sa mi nechcú dokola vysvetľovať, alebo veci, ktoré chcem ukázať svetu
Boom

Oznam:

    Stránka je vo výstavbe, ešte som len zavolal geodétov aby zamerali budúce osadenie, ešte je problém s pozemkom, pretože nie je môj, ale naštastie ho mám s pár obmedzeniami požičaný. Vylavičkovali sa budúce výkopy na základy, objednal som kopáčov a nejaký materiál na stavbu mám tiež uložený v sklade neďaleko.
Tak prosím nenadávajte na drobné chyby- koncová úprava, keď sa nahodí aj omietka bude úplne iná.

Novinky:
Moje portfólio zo školy, projektovania a práceExperimentálny obytný objekt v štýle modernej a postmodernej architektúryNajškaredšia stavba na svete bol vyhásený hotel Ryogyong v Severnej Kórey. Jeho stavba sa zastavila v roku 1992 a odvtedy chátral až do roku 2008...

Kedysi dávno, keď boli bohovia malicherný a krutý a stíhali ľudstvo za jeho hriechy sa narodil on, pomstiteľ Freeman. Dlho bol v tme, nikto o ňom nevedel, ale až po strastiplnej ceste si všimol jeho potenciál G-man. G-manovi nadriadený mu prikázali Freemana zamestnať. A tak Freeman ochraňovaný G-manom putoval svetom a postupne sa prebojovával do hlbších a hlbších útrob toho zlého až sa mu v jeden deň podarilo dostať do centra- do Citadely. V tento deň ju aj zničil a týmto skutkom zmenil osudy miliónov ľudí. Jeden život Vám práve ponúka Dangerous world.Vitajte na stránke, ktorej vzhľad som poctivo pripravoval dosť dlhú dobu.
Preto sa tu nič nehýbalo a iba zapadávalo prachom, ale to sa v najbližšej dobe zmení.

Rád by som bol, ak by som počul, teda si prečítal pár názorov, na farebnosť, usporiadanie, výzor a nápady na túto stránku.
Touto cestou Vás preto prosím o vyplnenie krátkeho formulára

Môj notebook Esprimo som otvoril a pozrel sa pod "kapotu" a s tým sa chcem podeliť aj s Vami. Pripravujem aj nové fotografie.

Síce má už rok, ale ja som sa konečne naučil robiť v html a môžem sa s ním pochváliť aj na interneete.

Jedná sa o tranzistorový zosilňovač s tranzistormi tesla KD607 a 617. Celý postup stavby je na stránke. Stačí čítať :-)

Info o stránke:


Stránka je vyrobená pomocou programu Notepad++.
Je optimalizovaná pre prehliadač Mozilla Firefox, ale fungovať by mala aj na Opere.
Na internet explorer nebola testovaná- takže v prípade, ak ho používate, stiahnite si radšej jeden zo spomínaných prehliadačov:
  Mozilla Firefox: Download
  Opera: Download


Návštevnosť:


Samozrejme návštevnosť stránky neurčuje jej kvalitu, ale akú má reklamuPočet prístupov na stránku: counter


Predpoveď počasia


Predpoveď počasia je zo stránky webnoviny
Logo

Vyrobil v roku 2009 Boom; Grafický návrh: Boom; Písané v HTML pomocou programu Notepad++; Grafický návrh v programoch: Office 2007, Mspaint, Irfanview; Optimalizované pre prehliadač Mozilla Firefox;
Všetky práva vyhradené
Design by Boom 2009